شرایط و قوانین استفاده ازخدمات سامانه اینترنتی لایم پلاستر:

کاربر گرامی لطفاً مواردزیر را جهت استفاده بهینه از خدمات سامانه اینترنتی لایم پلاستر به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت سامانه اینترنتی لایم پلاستر و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سامانه اینترنتی لایم پلاستر از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط وقوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سامانه اینترنتی لایم پلاستر منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج،رویه‏‌ها و خدمات سامانه اینترنتی لایم پلاستر تغییراتی در آینده ایجاد شود، درهمین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سامانه اینترنتی لایم پلاستر اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات سامانه اینترنتی لایم پلاستر استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خریدمی‏‌کنید و یا به سامانه اینترنتی لایم پلاستر ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سامانه اینترنتی لایم پلاستر به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد سامانه اینترنتی لایم پلاستر برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه سامانه اینترنتی لایم پلاستر را در پروفایل خود لغو کنند.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
سامانه اینترنتی لایم پلاستر به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
سامانه اینترنتی لایم پلاستر متعهد می‏‌شود از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی موردنیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. درواقع با استفاده از سایت سامانه اینترنتی لایم پلاستر ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس ازطریق هر یک از خدمات سامانه اینترنتی لایم پلاستر ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن،توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سامانه اینترنتی لایم پلاستر جزئی از اموال سامانه اینترنتی لایم پلاستر محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سامانه اینترنتی لایم پلاستر است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای سامانه اینترنتی لایم پلاستر محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
سامانه اینترنتی لایم پلاستر به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهدولیکن از ساعت ۸ صبح الی ۱۸ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی وپیگیری و ارسال سفارشات می باشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت سامانه اینترنتی لایم پلاستر به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه وپیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند سامانه اینترنتی لایم پلاستر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاشخود را می‏‌نماید.